SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

KLUBOVÉ  VÝSTAVY     

3.  VÍKEND SE SHIH TZU

 

 
 
 
 
 
              

 

 

 
2. VÍKEND SE SHIH-TZU / kynologický areál Zbraslav u Brna
 
Oslavili jsme narozeniny dlouholeté členky klubu Hely Czudkové, která přivezla úžasné dorty !
Petra Sumeráková CHS.  IMPERIAL BOHEMIA ochotně radila s úpravou srsti !
Proběhl i krátký seminář o přírodní kosmetice :-)
 
foto: Iveta Stehnová - CHS. JANTAR MORAVY
 
 

Měla jsem velkou radost, že pozvání na Shih-tzu víkend, ve dnech 18.-19.6. 2011, přijala paní Michaela Švorcová (aromaterapeutka, která kosmetiku pro zvířátka připravila a dále nabídku preparátů rozšiřuje) a nás s nimi, v malém semináři, seznámila. Patří ji velké poděkování!!!

V červenci 2010 se na trhu představila nová kosmetika pro zvířata AromaFauna. Je čistě přírodní, bez chemických konzervantů, barviv či jiných přísad. Její použití je snadné a bez vedlejších účinků, na rozdíl od syntetických preparátů.

Mnozí z nás tuto kosmetiku vyzkoušeli a s úspěchem používají. Je pravdou, že jsme se museli naučit ji používat, pracovat s ní, neboť „koupat v oleji…“J)) Pocit ale, že svému psímu miláčkovi nevysušuji pokožku a srst…stojí za to. Žádné lupy, drbání, zacuchaná, lámavá srst. A pravda je, že i mnohé alergie, u nás lidiček, nejsou na psí srst, ale právě na tenzidové šampony, v kterých koupeme.

Kosmetiku AromaFauna ocenili hlavně ti z nás, kteří jsme se potýkali s problémy a nenacházeli řešení.

AromaFauna nemá jenom vynikající mycí oleje, pozornost si určitě zaslouží i další preparáty aromakosmetiky - ušní olej, zubní olej, balzámy , preparáty proti parazitům (FaunaSpot , Insektin spray), speciální preparáty, masážní oleje a také preparáty pro zdraví a posílení imunity (ImunoFauna , pupalkový olej) a mnoho dalších.

?  Daniela Čermáková - CHS Danetta Goddess

 
 
1. VÍKEND SE SHIH-TZU  2010/ kynologický areál Zbraslav u Brna

proběhl v přátelské náladě, můžete se podívat na fotky a video.

 

 

 

video: Daniela Gottfrídová - CHS. ČO OJU

foto: Iveta Stehnová - CHS. JANTAR MORAVY

 

 

         

Poslední červnový víkend se uskutečnila, velmi vydařená klubová akce, o které se mluvilo už dlouho a letos se jí podařilo zrealizovat: VÍKEND SE SHIH-TZU.

Ve dnech 26. - 27. 6. 2010 se konala členská schůze, která pozvolna pokračovala ,,společensko-zábavním programem“, kterého se zúčastnila řada členů klubu a nejen jich, akci navštívili i přátelé a milovníci plemene shih-tzu.  

Vše se odehrávalo v příjemném prostředí kynologického areálu Zbraslav u Brna, kde byl zajištěn jak sál pro pořádání schůze, tak občerstvení i ubytování. Po členské schůzi následoval odpolední program, ve kterém nechybělo opět téma shih-tzu: mini seminář“ na téma úpravy srsti – především výstavního topknotu a ukázka střihání tlapek.

Humorným zpestřením byla soutěž o BEST GROOMING - čili o nejlepší úpravu a učesání právě topknotu, kde zabodovala především mužská část soutěžících, která celou soutěž pojala naprosto originálním způsobem a opravdu dokonale zabojovala o zasloužené poháry. Atmosféra nabírala na obrátkách, troufám si tvrdit, že se všichni velice dobře bavili a akce se nesla ve velmi milé, veselé a přátelské náladě.

Večer si všichni pochutnali na výborném grilovaném masíčku a dalších lahůdkách, které nabízel bohatě prostřený stůl, včetně výtečného vína u kterého se zábava a povídání protáhlo až do pozdních nočních nebo lépe řečeno ranních hodin. Ti, kdo využili ubytování, se prospali do nedělního rána.  Po snídani ještě řada z nás zůstala a nechala trochu vyskotačit pejsky. Společně jsme zhodnotili, že celý víkend neměl chybu a po návratu se řada z nás shodla v tom, že by takovéto akce měli mít tradici.
V současné době se vymýšlí 2. ročník, na který srdečně zveme opět všechny milovníky nejen šicinek, ale také dobré nálady a zábavy a doufejme, že příště to bude minimálně stejně tak dobré jako to bylo letos.
? Petra Sumeráková / CHS  Imperial Bohemia
 
 
 

nahoru

 

 

 

 

 

 

 

 

< xml:namespace prefix = o />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

TOPlist