SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 

17. 3. 2019
Klubová výstava SHIH-TZU KLUBU ČR
  se zadáním titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ

Praha, Hotel Step****
 

rozhodčí pan František Bouček (CZ)

 

Psi – třída štěňat

ZEUS BRILLIANT OF MORAVIA
*18.10.2018
O: O'Connor Ze Slavonína
M: Jolly Doll Brilliant of Moravia           
Chov: Sittová M., Maj: Sittová M.

VN1,
SUPER PUPPY

Psi – třída dorostu

HUGO BOSS ARSSAMANDI
*07.08.2018
O: WESOŁY WITEK Astarte Gold
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Wedrzycka-Sarnecka E., Maj: Wójcik P.

VN1,
PRIMUS MINOR

GEORGE OD OTAVY
*08.08.2018
O: FU-MAN-SHU Shah Abbas
M: BARUNKA od Otavy
Chov: Šimčík M., Maj: Šimčík M.

VN2

 

BENJAMIN GOLDEN DOG
*01.09.2018
O: BR Pepper's Never Say Never
M: Aiche Golden Dog
Chov: Majerová I., Maj: Majerová I
.

VN3

 

VISANTI TIBETAN ORCHID
*01.08.2018
O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovyy Lev
Chov: Paluch W., Maj: Hynková L
.

VN4

 

BADDY-TEDDY GOLDEN DOG
*01.09.2018
O: BR Pepper´s Never Say Never
M: Aiche Golden Dog Star
Chov: Majerová I., Maj: Štolovský J.

VN

 

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA
*19.08.2018
O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: MAGIC MOONLIGHT Brilliant of Moravia
Chov: Sittová Michaela, Maj: Pilíšková Renata

VN

 

Psi – třída mladých

CAMERON ZE SLAVONÍNA
*31.05.2018
O: O'Connor ze Slavonína
 M: Rhapsody Sipoly
Chov: Hynková L., Maj: Pavelcová A.

V1, CAJC, KVM
 

HARRY ROYAL BEATLES TEAM
*20.05.2018
O: Edy Royal Beatles Team ‚
M: Agnes Golden Dog Star
Chov: Broukalová M., Maj: Broukalová M.

V2

 

FALCO Z TARGENU
*12.06.2018
O: Sunside Rock n´Rhythm
M: HESSI Targenu
Chov: Žourková J., Maj: Žourková J.

V3

 

TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA
*14.04.2018
O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: CHANEL Brilliant of Moravia
Chov: Sittová M., Maj: Pilíšková R.

V4

 

GOOFI ROYAL BEATLES
*10.05.2018
O: Bongo Royal Beatles Team
M: Pina Colada Ivafre
Chov: Broukalová M., Maj: Štuksová M.

V

 

GASTON ROYAL BEATLES TEAM
*10.05.2018
O: Bongo Royal Beatles team
M: Pina Colada z Ivafre
Chov: Broukalova M., Maj: Gajdošová J.

D

 

Psi - mezitřída

CINQUE PORTS ROBIN HOOD
*24.09.2017
O: Taste of Cappuccino Viola-Hirta´s
M: Oh-Happy-Day Cinque Ports
Chov: Gundel C., Maj: Sittová M.

V1, CAC

 

FLYNN ROY´S SUN
*24.05.2017
O: C.I.B. DANISH PRINCE Roy´s Sun
M: Ch.ELEGANT PRINCESS Roy´s Sun
Chov: R. Štekr Maj: Štekr R
.

V2, res. CAC

 

Psi - třída otevřená

ENZO ARSSAMANDI FCI
*26.01.2017
O: KEEP IN STEEP SAFRON SHERHY
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Sarnecka E., Maj: Paluch W.

V1, CAC, KV
BOB

BEETLE BOY PAPRSEK TIBETU
*16.05.2017
O: Ragsol Vityaz M:
Z'OTERA Paprsek Tibetu
Chov: Eschnerová L., Maj: Ing. Lanková S.

V2, res. CAC

 

DENZEL SAFFRON SHERHY
*21.02.2016
O: Coopersrain Mr Marvellous Debeaux
M: Paradise Saffron Sherhy
Chov: Cerkasova I., Maj: Stehnová I.

Absence

 

Psi – třída vítězů

EAGLE HEART SILVERY WISH
*08.05.2017
O: Teenangel Lake
M: BORN FOR YOU Silvery Wish
Chov: Drahníková V., Maj: Drahníková V.

V1, CAC 
 

CHARLIE TANGO FERCHARA'S
*07.02.2015
O: RIO FOR ALLURE SOLLIS Senida
M: FANTASIA From Hesperyd's Garden
Chov: Pietka Agnieszka, Maj: Kamieniarz Aleksander

V2, res. CAC

 

Psi – třída veteránů

ALFRÉD Z IVAFRE
*26.11.2007
O: EJW ICH Princ Bajaja z IVAFRE
M: Cleopatra Lásenka
Chov: Fremrová I., Maj: Býšková E.

V1, NEJ.VETERÁN

 

Psi – třída čestná

CONSTANTINE SALUSANA
*15.12.2013
O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Annie Z Jižní Růže
Chov: Kuba A., Maj: Kuba A.

V1, VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ

Feny – třída štěňat

MINNIE MOUSE HIRAGANA
*12.10.2018
O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Evangeline Hiragana
Chov: Balážová E., Maj: Zátková M.

VN1

GEORGIA ON MY MIND SILVERY
*01.11.2018
O: BR Pepper's Never Say Never
M: BORN FOR YOU Silvery Wish
Chov: Drahníková V., Maj: Švecová J.

VN2

 

Feny – třída dorostu

W´NIA BRASILEIRA SYLVADOG BOHEMIA
*25.08.2018
O: Ascanio Paprsek Tibetu
M: Uma Doce Brasileira Sylvadog Bohemia
Chov: Lanková S, Maj: Lanková S.

VN1
 

 

DESTINY ZE SLAVONÍNA
*18.06.2018
O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Uwe ze Slavonína
Chov: Hynková L. , Maj: Hynková L.

VN2

 

BETTY GOLDEN DOG STAR
*01.09.2018
O: BR Pepper´s Never Say Never
M: Aiche Golden Dog Star
Chov: Majerová I., Maj: Drahotová L
.

VN3

 

Feny – třída mladých

DOMINIQUE PAPRSEK TIBETU
*28.03.2018
O: C.I.B. Ragsol Vityaz
M: Ch. Z´Otera Paprsek Tibetu
Chov: Eschnerová L., Maj: Eschnerová L.

V1 CAJC, KVM, BOJ

 

BEAUTY IS LOVE RAINBOW OF HAPPINESS
*20.11.2017
O: Mambo Italiano SOLO PER I TUOI OCCHI
M: Prodigy Rumba KAZKOVYJ LEV
Chov: Biskup P., Maj: Michalova E.

V2

 

CUTE GIRL PAPRSEK TIBETU
*26.03.2018
O: ASCANIO Paprsek Tibetu
M: ESSENCE OF LIFE Roy's Sun
Chov: Eschnerová L., Maj: Lanková S.

V3

 

WILLOW ATREI KIRABZER
*06.04.2018
O: Pride Leo Derrik Atrei Kirabzer
M: Charon Atrei Kirabzer Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková S., Maj: Kellner J.

V4

 

CHIQITA Z HAŘILOVY SAMOTY
*07.06.2018
O: Ma Chi T'O Fa Fa' Solo Per I Tuoi Occhi
M: Donatella Jantar Moravy
Chov: Soukupová V., Maj: Soukupová V.

VD

 

UGGI ATREI KIRABZER
*31.03.2018
O: Pride Leo Derrik Atrei Kirabzer
M: Ornella Atrei Kirabzer Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková S., Maj: Kellner J.

VD

 

Feny – mezitřída

 CLEO BLEKITNY KANION
*29.06.2017
O: Bacardi Arssamandi
M: Intrygujaca Inga Astarte Gold
Chov: Kwašna A.,Maj: Svobodová D.

V1 CAC

 

SARAH BRILLIANT OF MORAVIA
*02.11.2017
O: Caramelo Jantar Moravy
M: Jolly Doll Brilliant of Moravia
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová M.

V2, res.CAC

 

BELLIS MEGBOO STARS
*24.10.2017
O: JONATAN z Ivafre
M: Saffron Sherhy Boomba
Chov: Fialová J., Maj: Švecová J.

V3

 

Feny – třída otevřená

ELECKTRA ARSSAMANDI FCI
*26.01.2017
O: KEEP IN STEP SAFRON SHERHY
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Sarnecka E.,Maj: Wedrzycka-Sarnecka E.

V1 CAC

 

AICHE GOLDEN DOG
*09.10.2016
O: O'Neil Ed Sylvadog Bohemia
M: Born To Be With U Sillvery Wish
Chov: Majerová I., Maj: Majerová I
.

V2, res.CAC

 

CINDY OD OTAVY
*14.11.2015
O: BAMBOO z Ivafre
M: BARUNKA Od Otavy
Chov: Šimčík M., Maj: Šimčík M.

VD3

 

Feny – třída vítězů

ELEGANT PRINCESS ROY´S SUN
*19.08.2014
O: Forever a Lover Boy Ovations
M: Diamond Kiss Lemuro
Chov: Štekr R., Maj: Štekr R.

V1 CAC, KV 
BOS

 

BORN TO BE WITH U SILVERY WISH
*26.10.2014
O: Ovations Forever a Lover Boy
M: Hearty's I Will Always Love U
Chov: Bystrianská V., Maj: Majerová I.

V2, res.CAC

 

WANDY ZE SLAVONÍNA
*17.01.2014
O: O'CONNOR Slavonína
M: FANTASI FREEN Rolnicka
Chov: Hynková L., Maj: Basso A.

Absence

 

Feny – třída veteránů

AISHA DIAMOND WINGATE
*14.09.2008
O: Saffron Sherhy Keep in Step
M: Queen Star Bohemia Acro
Chov: Rychetský J., Maj: Hellerová P.

V1, NEJ.VETERÁN,
BOV

 

HEARTY'S I WILL ALWAYS LOVE U
*03.02.2011
O: Legrand's Dream Come True
M: Hearty's OMG! I'm in Love
Chov: Sukonnoi P., Maj: Drahníková V
.

V2

 

Feny – třída čestná

EMMA Z TARGENU
*10.01.2015
O: Vityaz Ragsol
M: Zhemchuzhinka Ragsol
Chov: Žourková J., Maj: Pavelcová A.

Absence

 

Třída mimo konkurenci

O´MALLEY´S SEVEN
*12.05.2012
O: S - Anke Noah O´Malley´s Sannie´s
M: N´Gossip Girl Le Vendosk
Chov: Wallengren M., Maj: Pekárová E.

Předveden

 

BARUNKA OD OTAVY
*07.07.2012
O: KARLOS z Ivafre
M: ROZÁRKA z Ivafre
Chov: Šimčík M., Maj: Šimčík M.

Předvedena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
   

 

TOPlist