SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

25. 7. 2020
Klubová výstava SHIH TZU KLUBU ČR 
  se zadáním CAJC, CAC, BOJ, BOV, BOB, BOS

 

Kojice - Motel Železné Hory

rozhodčí paní Zdenka Jílková (ČR)

 




 

Psi – třída dorostu

GULIVER ZE SLAVONÍNA
*05.11.2019
O: Cinque Ports Robin Hood
M: Xara ze Slavonína
Chov: Hynková L., Maj: Loukota M.

VN1
PRIMUS MINOR

 

CHARLES KIRABZER
*30.10.2019
O: Pride Leon Derrik
M: Irea Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková S., Maj: Kamasová L.

VN2

 

TIMMY Z ÚPATÍ HOR
*13.11.2019
O: Chocolatte z Úpatí hor
M: Nefertiti z Úpatí hor
Chov: Hellerová P., Maj: Zíchová L.

VN3

 

Psi – třída mladých

EDDARD ZE SLAVONINA
*09.07.2019
O: O'connor ze Slavonína
M: Rhapsody Sipoly
Chov: Hynkova L., Maj: Kwaśna A.

V1, CAJC
 

 

EMERALD BRILLIANT OF MORAVIA
*25.10.2019
O: Cinque Ports Robin Hood
M: Black Rose Brilliant of Moravia
Chov: Sittová M., Maj: Fajfrová L.

V2

 

NOSHITO SHAHTOOSH
*10.07.2019
O: Doll My Lucky z Kojca Coli
M: Florentino Senida Poland
Chov:--- Maj: Andrlová V.

Nenastoupil

 

Psi - mezitřída

ZEUS BRILLIANT OF MORAVIA
*18.10.2018
O: O'connor ze Slavonína
M: Jolly Doll Brilliant of Moravia
Chov: Sittová Michaela Maj: Sittová Michaela

V1 CAC

 

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA
*19.08.2018
O: Dream for Brilliant Druzhanne
M: Magic Moonlight Brilliant of Moravia
Chov:Sittová M., Maj: Pilíšková R.

V2 res.CAC

 

BENJAMIN GOLDEN DOG STAR
*01.09.2018
O: BR Pepper´s Never say Never
M: Aiche Golden Dog Star
Chov: Majerová I., Maj: Majerová I.

V3

 

Psi - třída otevřená

SAFFRON SHERHY DENZEL
*21.02.2016
O: Debeaux Coopersrain Mr Marvellous
M: Saffron Sherhy Paradise
Chov:--- Maj: Stehnová I.

V1 CAC

 

TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA
*14.04.2018
O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: Chanel Brilliant of Moravia
Chov: Sittová M. Maj: Pilíšková R.

V2 res.CAC

 

PEARL IN PARADISE VESELIY GREMLIN
*01.09.2018
O: Future Namesake Xeralane´s
M: Faina Veseliy Gremlin Shan Tao
Chov: Ausiyanskaya T., Maj: Sittová M.

V3

 

GASTON ROY AL BEATLES TEAM
*10.05.2018
O: Bongo Royal Beatles team
M: Pina Colada z Ivafre
Chov: Broukalová M. Maj: Gajdošová J.

VD4

 

FLYNN ROY´S SUN
*24.05.2017
O: C.I.B. DANISH PRINCE Roy´s Sun
M: Ch.ELEGANT PRINCESS Roy´s Sun  
Chov: R. Štekr Maj: Štekr R.

Nenastoupil

 

NICLAS Z ÚPATÍ HOR
*30.03.2016
O: X-Treme Cha Cha Premium Bohemia
M: Aisha Diamond W ingate
Chov: Hellerová P. Maj: Johanovská V.

 

Nenastoupil

 

Psi – třída vítězů

EAGLE HEART SILVERY WISH
*08.05.2017
O: Teenangel Lake
M: Born For Y ou Silvery Wish
Chov: Drahníková V., Maj: Drahníková V.

 

V1 CAC, Nejlepší dospělý pes 
 

 

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA
*11.05.2014
O: Wenrick's Play it Loud
M: Kenya z Ivafre
Chov: Balážová E., Maj: Policarovi V. a K.

 

V2 res.CAC

 

CHARLIE CHAPLIN HIRAGANA
*19.01.2017
O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Alexis Mirimbo
Chov: Balážová E., Maj. Paladino M.

Nenastoupil

 

Psi – třída veteránů

ALFRÉD Z IVAFRE
*26.11.2007
O: EJW ICH Princ Bajaja z IVAFRE
M: Cleopatra Lásenka
Chov: Fremrová I., Maj: Býšková E.

Nenastoupil

 

ARTICO DANETTA GODDESS
*02.12.2011
O: Showcase Otero Cho Oyu
M: Danetta Imperial Bohemia
Chov: Čermáková D., Maj: Čermáková D.

Nenastoupil

 

HEAVEN ANGEL Z ÚPATÍ HOR
*25.09.2011
O: X-Treme Cha Cha Premium Bohemia
M: Wanna Be Good Premium Bohemia
Chov: Hellerová P., Maj: Johanovská V.

Nenastoupil

 

Psi – třída čestná

AKIM Z IVAFRE
*10.11.2012
O: Hollywood from Audreys Paradise
M: Fáma z Ivafre
Chov: Fremrová Iva Maj: Býšková Eva

 

V1, Nejlepší třídy čestné, BOS

 

CONSTANTINE SALUSANA
*15.12.2013
O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Annie Z Jižní Růže
Chov: Kuba A., Maj: Kuba A.

V2

 

Feny – třída dorostu

CHERRY ATREI KIRABZER
*30.10.2019
O: Pride Leon Derrik
M: Irea Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková S. Maj: Majerová I.

VN1

 

Feny – třída mladých

PRADA ASTRATE GOLD
*02.03.2019
O: Saffron Sherhy In Love Of Astarte Gold
M: Romantyczna Renia Astarte Gold
Chov: R. First, M. Sowiński,  Maj: Wędrzycka-Sarnecka E.

V1 CAJC, BOJ, BOB

 

DAENERY S TARGARY EN BRILLIANT OF MORAVIA *06.09.2019
O: Cinque Ports Robin Hood
M: Unique Brilliant Veseliy Gremlin
Chov: Sittová M., Maj: Sittová M.

V2

 

FILOMENA ZE SLAVONÍNA
*17.07.2019
O: Eagle Heart Silvery Wish
M: Fantasi Freen Rolnička
Chov: Hynková L., Maj: Hynková L.

V3

 

GEORGIA ATREI KIRABZER
*23.05.2019
O: Pride Leo Derrik
M: Stawberry-Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková S., Maj: Andrlová V.

VD4

 

EMMA ZE SLAVONÍNA
*09.07.2019
O: O'connor ze Slavonína
M: Rhapsody Sipoly
Chov: Hynková L., Maj: Loukotová M.

VD

 

Feny – mezitřída

VIVIEN TIBETAN ORCHID FCI
*01.08.2018
O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovyy Lev
Chov: Paluch W., Maj: Paluch W.

V1 CAC, Nejlepší dospělá fena

 

Feny – třída otevřená

VERONA TIBETAN ORCHID FCI
*01.08.2018
O: Enzo Arssamandi Fci
M: FAIRY TALE PRINCESS
Chov: Maj: WIOLETTA PALUCH

V1 CAC

 

BEAUTY IS LOVE RAINBOW OF HAPPINESS
*20.11.2017
O: Mambo Italiano SOLO PER I TUOI OCCHI
M: Prodigy Rumba KAZKOVYJ LEV
Chov: Biskup P., Maj: Michalova E.

V2 res.CAC

 

LAGREYN GAVANA
*06.02.2018
O: Universe Secret Veseliy Gremlin
M: Poinsur Divizhen Estrella de Norte
Chov:--- Maj: Policarovi V. a K.

V3

 

DESTINY ZE SLAVONÍNA
*18.06.2018
O: Br Pepper's Never Say Never
M: Uwe ze Slavonína
Chov: Hynková L., Maj: Hynková L.

V4

 

BUBA ATREI KIRABZER
*31.12.2017
O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Chov: Rezbárik M. Maj: Loukotová M.

VD

 

UGIE ATREI KIRABZER
*31.03.2018
O: Pride Leo Derrik
M: Ornella Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková S., Maj: Loukotová M.

Nenastoupila

 

Feny – třída vítězů

WANDY ZE SLAVONÍNA
*17.01.2014
O: O‘CONNOR Slavonína
M: FANTASI FREEN Rolnička
Chov: Hynková L., Maj: Basso A.

V1 CAC

 

CLEO BLEKITNY KANION
*29.06.2017
O: Bacardi Arssamandi
M: Intrygujaca Inga Astarte Gold
Chov: Kwašna A. Maj: Svobodová D.

V2, res.CAC

 

FAYE Z TICHÉHO PODHRADIA
*13.10.2013
O: Seven O´Malley´s
M: Absolutely Stunning Lashalimar
Chov: Pekárová E., Maj: Pekárová E.

Nenastoupila

 

Feny – třída čestná

MEGGIE Z KOJCA COLI
*28.06.2015
O: Chesvet Line Must Be Star
M:Legendary Spring Sunset z Kojca Coli
Chov: Kiwak K., Maj: Svobodová D.

V1

 

Feny – třída veteránů

HEARTY 'S I WILL ALWAY S LOVE U
*03.02.2011
O: Legrand's Dream Come True
M: Hearty's OMG! I'm in Love
Chov, Maj: Drahníková V.

 

V1 Nejlepší veterán, BOV

 

Třída mimo konkurenci

O´MALLEY´S SEVEN
*12.05.2012
O: S - Anke Noah O´Malley´s Sannie´s
M: N´Gossip Girl Le Vendosk
Chov: Wallengren M., Maj: Pekárová E.

1

 

CUTE GIRL PAPRSEK TIBETU
*26.03.2018
O: Ascanio Paprsek Tibetu
M: Essence Of Life Roy's Sun
Chov: Eschnerová L. Maj: Lanková S.

Nenastoupila

 


 

 

 

 


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist